Актуально
Чому не можна змітати крихти зі столу руками: повір'я
![Змітати крихти руками: чому не можна](https://i3.obozrevatel.com/news/2023/12/20/life-pexels-felicity-tai-7966043.jpg?size=930x441)
Після ситного прийому їжі на обідньому столі залишається багато крихт. Народні звичаї не рекомендують змітати їх руками. OBOZ.UA розповів, чому така практика може призвести до неприємностей.
Наслідки змітання крихт зі столу руками
Звичайно, може бути зручно збирати крихти долонею і викидати їх прямо у відро для сміття без допомоги ганчірки. Однак, згідно з народними уявленнями, такі дії можуть призвести до непотрібних неприємностей.
Така практика привертає розлад у сім'ї, спричиняє конфлікти між подружжям або між батьками та дітьми.
Крім того, це може також вказувати на неповагу до їжі. Як наслідок, вважається у повір'ях, що змітання крихт руками може привести до бідності.
Щоб уникнути таких наслідків, рекомендується прибирати крихти ганчіркою. Однак, важливо зазначити, що використовувати папір для цієї мети також не можна – це теж погана прикмета.
Раніше OBOZ.UA розповів про букети, з яких квітів приносять щастя.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.