Актуально
Названі топ-5 найнебезпечніших пунктів у меню, які краще не замовляти у ресторані
![](https://i3.obozrevatel.com/news/2023/12/10/life-pexels-helena-lopes-1861785.jpg?size=930x441)
Навіть у найкращих ресторанах у світі не завжди можна на всі 100 бути впевненим у меню, яке вам пропонують. Існують речі, які краще не вживати у таких закладах.
Видання Healsy Gem розповіло про 5 продуктів, які замовляти в ресторані може бути небезпечно. Причини досить суттєві.
Голландський соус
Справа у специфічній рецептурі соусу. Його готують із сирих або злегка зварених яєць і збивають разом з маслом, лимоном і різними приправами. Проблема полягає в тому, що сирі яйця можуть містити такі бактерії, як сальмонела, і єдиний спосіб ефективно вбити ці бактерії – підвищити внутрішню температуру щонайменше до 160 градусів.
Кетчуп в пляшках
Якщо в кількох банках залишилось по трохи кетчупу – в цілях економії соус зливають в одну ємність. І перевірити, чи зробили це, чи ні, ви не зможете ніяк. Але соус може мати різний термін придатності, і різну свіжість. Тому краще просто не замовляти продукт.
Їжа зі "шведсього столу"
Таку систему обслуговування практикують багато закладів, адже це зручно і для відвідувачів, і для власників. Але варто звернути увагу на те, що уся їжа зберігається в умовах кімнатної температури, а це дуже негативно впливає на якість продуктів. Гарячу їжу потрібно зберігати гарячою, холодну – охолодженою, а кімнатна температура часто сприяє розповсюдженню бактерій.
Звичайна вода
Якість води в ресторанах перевіряють спеціальні служби. Але ви це не зможете зробити ніяк. І вам в склянці можуть принести просту воду з крану, яка може бути сумнівної якості. Найкращим рішенням буде замовити воду в пляшці.
Суп
Саме така страва є найбільш економною для ресторанів. Справа в тому, що суп можна приготувати із залишків різних продуктів, адже інгредієнти проварюються або ж, взагалі, збиваються блендером, і визначити їхню якість неможливо.
Раніше, OBOZ.UA повідомляв, найпопулярніші напрямки для відпочинку цієї зими.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!