Українська

Актуально

Разрушители мозга и увеличение веса: почему обработанная и пакетированная пища – вредна

Разрушители мозга и увеличение веса: почему обработанная и пакетированная пища – вредна. Источник: freepik

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Процессируемая пища. Упаковка. Продукты с высокой обработкой. Топчик 4 разрушителя мозга.

Пища с высокой степенью обработки обычно содержит микс сахара, добавленных жиров и соли.

Это чипсы, сладости, лапша быстрого приготовления, попкорн для микроволновки, магазинные соусы и готовые блюда. Сосиски, колбасы, пакетированные десерты.

Далее текст на языке оригинала

Тут купа калорій і мало поживних норм речовин. Ну шо: збільшення ваги, негативний вплив на здоров’я мозку.

Збільшення жиру навколо органів, вісцерального жиру, пов’язане з пошкодженням тканин мозку, навіть на ранніх стадіях метаболічного синдрому.

Нажаль, нажаль, процесд фуд може легко сприяти розвитку дегенеративних захворювань.

Раціон з високим вмістом нездорових інгредієнтів веде до зниження рівня метаболізму цукру в мозку та зменшення мозкової тканини. Вважається, що ці фактори є маркерами хвороби Альцгеймера, молодшим - нижчими оцінками в навчанні та пам’яті. Так, теж дослідження.

Видео дня

Ще. Дієта з високим вмістом переробленого червоного м’яса, процесовано-консервовано бобів і смаженої їжі була пов’язана із запаленням і більш швидким зниженням здібностей міркувань лонгтерм до 10 років.

Їжа з високим вмістом переробленого жиру та цукру, показують погіршення здатності до навчання та негативні зміни в пластичності мозку, порушення гематоенцефалічного бар’єру . Лякаюче, але даю апдейт з пабмед.

Гематоенцефалічний бар’єр - це мембрана між мозком і кровопостачанням решти тіла. Допомагає захистити мозок, запобігаючи проникненню окремих речовин.

Одним із способів негативного впливу обробленої їжі на мозок є зменшення вироблення молекули, що називається нейротрофічним фактором мозку (BDNF). Люблю її, ціную, бережу)

Вона міститься в різних частинах мозку, включаючи гіпокамп, і важлива для довготривалої пам’яті, навчання та росту нових нейронів. Будь-яке зменшення може мати негативний вплив на ці функції.

Що робить: їсти свіже! Домашнє печиво не конкурує з магазинним, строком придатності 12 місяців. Запечене м’ясо ай здоровіше сосиски. Корпорації ніколи не приготують їжу так, як людина сама собі. Візьміть цю відповідальність.

Другие новости

Ученые утверждают, что шмели могут жить под водой в течение недели

Ученые утверждают, что шмели могут жить под водой в течение недели

Это исследование дает новое представление об адаптивности живых существ
5 привычек,  позволяющих легко отличить богатого человека от бедного

5 привычек, позволяющих легко отличить богатого человека от бедного

Обнаружив эти привычки у себя, вы сделаете важный шаги к улучшению своего финансового благополучия