Українська

Актуально

Дожить до 100 лет – реально: что для этого делать

Дожить до 100 лет – реально: что для этого делать

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Четыре дня назад были опубликованы результаты китайского исследования, которое изучало связь между здоровым образом жизни и вероятностью дожить до 100 лет среди пожилых людей (80 лет и более).

Исследование охватило 5222 участников, из них 1454 долгожителя и 3768 контрольных участников.

Далее текст на языке оригинала

Результати показали, що люди з найбільш здоровим способом життя мали на 61% більше шансів дожити до 100 років у порівнянні з тими, в кого був найменш ЗСЖ.

ВИСНОВКИ: різноманітне харчування, регулярні вправи, якісний сон, відсутність шкідливмх звичок ЗБІЛЬШУЮТЬ шанси на довголіття навіть у похилому віці.

Я багато разів чула від скептиків "ой, та скільки того життя", "їжте все, нікого не слухайте", "що на роду написано, те і буде", "он Черчилль пив і курив, дожив до 90 років".

Видео дня

Чи, на Вашу думку, таке ставлення до свого здоровʼя дасть шанс прожити в хорошому здоровʼї довше?

Але варто йти до своєї мети - довголіття, через терни зневіри і скепсису, хрустіння чіпсів і шум солодких вод, як Одіссей між Сциллою і Харібдою , адже коли Ви захворієте, ніхто з цих скептикіа та "порадників" не прийде до Вас на допомогу.

І багато з них відвернуться і забудуть про Вас, коли Ви втратите своє здоровʼя, соціальний статус, і Ви звлишитесь наодинці із своіми хворобами.

Як вважаєте, що треба зробити Вам особисто, щоб дожити до 100 років?Що Ви відповідаєте скептикам, які піддають сумніву Ваші зусилля і кажуть, що ЗСЖ - це марна трата часу?

Другие новости

Остров Неккер: эксклюзивное тропическое место отдыха за все деньги мира

Остров Неккер: эксклюзивное тропическое место отдыха за все деньги мира

Туда смогут попасть только достаточно богатые люди
Астрологический прогноз личностного роста для знаков зодиака на 2024 год

Три знака зодиака смогут достичь личностного роста: гороскоп на 2024 год

Что подготовили звезды для Овнов, Стрельцов и Водолеев