Актуально
Три предмети в домі, які захистять від пристріту: народні прикмети
![Обереги від пристріту](https://i3.obozrevatel.com/news/2024/1/8/life-pexels-vecislavas-popa-1571459.jpg?size=930x441)
У народі існує повір'я, що прості предмети побуту мають здатність захищати оселю та членів сім'ї від негативної енергії. OBOZ.UA розповів про три загадкові речі, які здатні гарантувати такий захист.
Миска або невеликий мішечок з сіллю
Сіль має репутацію універсального продукту, що здатен поглинати негативну енергію. Її можна насипати в будь-яку посудину й поставити у своєму будинку. Також для цього можна придбати невелику торбинку з натуральної тканини.
Трави
Бабусі з давніх-давен часто прикрашали свої оселі пучками різноманітних трав. Ці давні засоби мали цілющі властивості і, як вважається, боролися з поганою енергетикою. Полин, ялицю, шавлію або верес можна вміло зібрати в привабливий пучок і повісити над входом у будинок, щоб він слугував одночасно і декором, і захисним оберегом.
Дзеркало
При правильному використанні, дзеркала мають здатність відштовхувати прояви недоброї сили. Поставте його прямо навпроти входу в житло, щоб воно діяло як оберіг від зловмисних сил. Не забувайте регулярно очищати дзеркало, щоб зберегти його потужну дію.
Раніше OBOZ.UA розповів про магічні властивості лаванди.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.