Актуально
Чи варто робити педикюр взимку? Переваги та недоліки, на які звернути увагу
![Плюси і мінуси зимового педикюру](https://i3.obozrevatel.com/news/2024/2/23/life-447.jpg?size=930x441)
Чи варто робити педикюр взимку? OBOZ.UA розповів, що, незважаючи на позитивні сторони, важливо зважити і на недоліки.
Плюси
– Педикюр взимку допоможе зберегти здоров'я ніг і запобігти появі мозолів, оскільки в холодну пору року ноги найчастіше закриті черевиками та чоботами. Регулярний педикюр може ефективно видаляти ороговілу шкіру і зберігати стопи м'якими та гладенькими.
– Це розслаблююча і приємна процедура, що дозволяє такий необхідний догляд за собою в сезон, який може бути досить напруженим. Приділивши час педикюру, ви відчуєте себе омолодженими.
– Педикюр протягом зими гарантує, що нігті на ногах залишатимуться доглянутими, запобігаючи їх ламкості через холодну погоду та тривале перебування в шкарпетках і взутті.
Мінуси
– Одним з потенційних недоліків педикюру взимку є дискомфорт, пов'язаний з тим, що під час процедури ноги піддаються впливу перепадів температури, коли ви знімаєте взуття та шкарпетки. Це може бути не дуже зручно або корисно, особливо якщо в приміщенні холодно.
– Крім того, деяким людям може бути складно підтримувати нігті на ногах у відмінному стані взимку, навіть за допомогою педикюру, через постійне носіння чобіт і щільних шкарпеток.
– Зіпсувати свіжий педикюр взимку більш імовірно, особливо в шкарпетках. Краще не робити кольорове покриття, а лише гігієнічну чистку.
Раніше OBOZ.UA розповів про помилки в манікюрі, яких слід уникати.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.