Актуально
Чи варто робити механічну чистку обличчя: переваги та недоліки процедури
![](https://i3.obozrevatel.com/news/2024/2/28/life-photo5402603984449032882y.jpg?size=930x441)
Механічна чистка обличчя має свої переваги та мінуси. Важливо зважити обидві сторони, перш ніж вирішити, чи потрібна вона саме вам. OBOZ.UA розібрався у цьому питанні.
Плюси
Ефективне відлущування. Механічне чищення обличчя може забезпечити глибокий і ретельний пілінг. Це сприяє видаленню відмерлих клітин шкіри, роблячи її більш гладкою і яскравою.
Покращене поглинання продуктів. Видаляючи забруднення і відкриваючи пори, механічна чистка обличчя може поглибити поглинання засобів для догляду за шкірою. Це дає змогу їм працювати ефективніше.
Стимулювання кровообігу. М'яка масажна дія інструментів для механічного очищення покращує приплив крові. Це сприяє здоровому, сяючому кольору обличчя.
Мінуси
Ризик подразнення. Надмірне використання механічних інструментів для чищення обличчя або надто сильного тиску може призвести до почервоніння і чутливості шкіри, особливо у людей з делікатною шкірою.
Потенційна можливість пошкодження. Агресивне або неправильне використання механічних засобів для чищення може спричинити мікророзриви шкіри. Це призводить до її передчасного старіння.
Не підходить для деяких типів шкіри. Механічна чистка обличчя може не підходити людям з акне, розацеа або іншими запальними захворюваннями епідермісу. Вона може загострити проблеми та спричинити подальше подразнення.
Раніше OBOZ.UA повідомляв про плюси та мінуси ванни-джакузі.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.