Актуально
Нержавійка чи камінь: яку мийку вибрати
![Порівняння кам'яних та нержавіючих мийок для кухні](https://i3.obozrevatel.com/news/2024/2/26/life-2148848669.jpg?size=930x441)
При виборі кухонної мийки важливу роль відіграє матеріал, з якої вона зроблена. OBOZ.UA розповів про головні відмінності між мийкою з каменю та нержавіючої сталі.
Довговічність та догляд
Мийки з нержавіючої сталі довговічні та стійкі до плям, корозії та іржі, що робить їх невибагливими в обслуговуванні. На відміну від них, кам'яні мийки потребують регулярного ущільнення, щоб зберегти їх довговічність і стійкість до плям. Хоча деякі кам'яні мийки довговічні, вони більш схильні до відколів і подряпин, ніж мийки з нержавіючої сталі.
Естетика і стиль
Мийки з нержавіючої сталі витончені, сучасні та універсальні, добре вписуються в сучасні кухні. З іншого боку, мийки з каменю додають кухні натуральний, унікальний штрих, доповнюючи будь-який стил декору. Кожна з них має свою індивідуальну естетичну привабливість і стиль, здатний прикрасити інтер'єр кухні.
Температура та шум
Мийки з нержавіючої сталі витримують екстремальні температури без пошкоджень і добре поглинають шум, забезпечуючи більш тихе кухонне середовище. Кам'яні мийки також витримують високі температури, але не так ефективно поглинають шум, що може бути важливим фактором для деяких людей.
Вартість та встановлення
Мийки з нержавіючої сталі є більш доступними за ціною і легшими в установці завдяки своїй легкій вазі. З іншого боку, кам'яні мийки, як правило, дорожчі і важчі, тому потребують професійного встановлення.