Актуально
Найпопулярніший туристичний напрямок у США
![](https://i3.obozrevatel.com/news/2024/2/29/life-5445100.jpg?size=930x441)
Очікується, що понад 100 мільйонів американців подорожуватимуть у цей святковий період наприкінці року. Тож варто познайомитися з одним із цих місць в Америці.
Radical Storage, компанія зі зберігання багажу, що працює по всьому світу, оприлюднила результати свого опитування понад 2000 американців щодо їхніх планів на відпустку на 2024 рік. Результати показали, що американці досить сильно розділені щодо того, що краще: залишитись в країні (44,4%) або міжнародна подорож (55,6%). Однак більша частина (78,9%) респондентів відповіли, що вони "розглядають можливість залишитися взимку 2023 року або на початку 2024 року", а колосальні 83,1% сказали, що приєднаються до попередньої групи, "плануючи зупинку навесні/влітку". Про це пише видання yahoo.com.
Згідно з результатами опитування, Disney World Resort в Орландо є найбільш відвідуваною визначною пам’яткою Америки: 37,1% респондентів сказали, що бували тут хоча б один раз. Його аналог Діснейленд в Анахаймі, штат Каліфорнія, посів третє місце, де 29,1% респондентів сказали, що вони колись були тут.
Між двома Disneys на другому місці опинився Лас-Вегас-Стріп у Неваді, який щойно здобув перемогу над Діснейлендом: 29,2% респондентів повідомили, що вони відвідували його раніше. Замикають першу п’ятірку міст Золоті Ворота в Сан-Франциско, штат Каліфорнія: 28,5% людей сказали, що бачили його, і монумент Вашингтона у Вашингтоні, округ Колумбія.
А найпопулярніший місцевий орієнтир за результатами опитування - Ніагарський водоспад.
"Чверть (24,9%) людей сказали, що відвідування Ніагарського водоспаду є в їх списку визначних пам’яток США, які вони хотіли б побачити", — поділилася команда у висновках.
Ще одна природна пам’ятка посіла друге місце - Великий Каньйон. Згідно з даними, входить до списку місць, які люди повинні відвідати.
Раніше, OBOZ.UA повідомляв, чоловік пожородує та живе в кемпінгу, чим економить кошти.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!