Актуально
Як правильно відпочити під час очікування рейсу: поради від популярної блогерки TikTok
![](https://i3.obozrevatel.com/news/2023/12/5/life-portrait-pretty-girl-with-long-hair-glasses-sitting-outside-airpo.jpg?size=930x441)
Під час авіаперельотів мандрівники нерідко проводять багато часу у аеропортах в очікуванні рейсів. Причини можуть бути різноманітними – від затримок до очікування стикованих пересадок.
Популярна блогерка з TikTok Сабіна Троянова, яка має понад 122 000 підписників, поділилася своїми порадами про те, як перепочити в аеропорту. Про це йдеться у матеріалі видання Daily Mail.
Коли минулого тижня рейс Троянової до Мексики був затриманий на 10 годин, вона скористалася нагодою, щоб поділитися "невеликим уроком щодо сну в аеропорту".
Експерт з подорожей зазначила, що в зоні аеропорту зазвичай є більше місць для сидіння, кімнат відпочинку та їжі, "але ви не можете потрапити пізно ввечері".
Троянова дійшла висновку, що проведення ночі в зоні попереднього контролю було б найкращим варіантом під час очікування рейсу.
При цьому вона порадила зазирнути у безкоштовні веб-ресурси, такі як sleepinginairports.net, на яких можна отримати "багато інформації" та "огляди рекомендацій реальних людей".
Ще одна рекомендація від блогерки – перед вильотом одягати на себе кілька шарів одягу. Троянова підкреслила, що "наряд дуже важливий", коли ви проводите години в аеропорту.
Також вона показала, як під час очікування рейсу укривається ковдрою, взятою з рейсу авіакомпанії. "Я не пишаюся цим, але я також взяла цю ковдру зі свого рейсу, тому що авіакомпанія винна, що я застрягла тут на 10 годин", – зізналася вона.
Ще одна важлива порада знаменитої блогерки стосується питання безпеки. Вона рекомендувала "спати поруч з іншими людьми, тому що кількість людей безпечна", і повернула камеру, щоб показати, що поблизу є кілька мандрівників, поряд з якими вона проводить час, очікуючи на свій рейс.
Раніше, OBOZ.UA повідомляв, в Нідерландах люди обирають альтернативу літакам, аби зберегти довкілля.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!