Актуально
Експерт у сфері готельного бізнесу розповів, як отримати найкращі гарячі пропозиції на відпочинок
![](https://i3.obozrevatel.com/news/2023/12/4/life-beach-45249111280.jpg?size=930x441)
Менеджер з бронювання в Sanctum Метт Хендрі дав кілька порад про те, як забронювати номер в готелі і переконатися, що ви отримаєте найвигіднішу пропозицію, навіть якщо зробите це в останній момент. Він наголосив на важливості прямого спілкування з постачальниками послуг.
Про це повідомляє Mirror. За словами професіонала, найкращий час для бронювання номерів у готелі або апартаментів з обслуговуванням залежить від об'єкта розміщення.
Наприклад, Sanctum краще бронювати якомога раніше, особливо якщо ви хочете залишитися в пік сезону. Якщо ви хочете поїхати в останню хвилину за завантажений період, вам слід розраховувати на більш високі тарифи. он.
Різна пора року означає різну вартість номера, тому якщо ви хочете перебронювати номер на серпень, який ви раніше забронювали у лютому, не дивуйтесь, якщо ціна буде другою.
"Я рекомендую безпосередньо зв'язатися з постачальником житла, щоб дізнатися, чи є у нього будь-які пропозиції, в порівнянні з використанням стороннього сайту. може бути можливо тільки для деяких типів розміщення, включаючи деякі готелі, варто зателефонувати та поговорити. Проте загалом вигідно виявляти гнучкість щодо дат та місця поїздки.
Він додав, що одним із ключів до вигідної угоди в останню хвилину є гнучкість у виборі переваг.
"Під цим я маю на увазі гнучкість у виборі типу номера і навіть його розташування. Ви також повинні бути готові забронювати номер негайно. укласти вигідну угоду замість того, щоб просто шукати в Інтернеті", - сказав він.
Загалом він рекомендує бронювати квитки приблизно за три-шість місяців до поїздки, особливо у пік сезону та за популярними напрямками. У непіковий сезон або для поїздок у менш популярні напрямки цілком достатньо одного-трьох місяців.
Раніше, OBOZ.UA повідомляв, про історію створення та існування Боїнг 717.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Чи не ведіться на фейки!