Актуально
Дивовижні факти про Меріл Стріп
Меріл Стріп, культова актриса та співачка, протягом десятиліть прикрашала срібний екран своїм незвичайним талантом. Незважаючи на те, що вона здобула широку популярність завдяки ролям у фільмах "Диявол носить Прада" та "Вибір Софі", про цю талановиту артистку можна дізнатися набагато більше.
Дивовижне походження імені
Всупереч поширеній думці, справжнє ім'я Стріп - не Меріл. При народженні вона була названа Мері Луїза Стріп на честь своєї матері та бабусі. Ім'я "Меріл" з'явилося завдяки її батькові, якому подобалося це ім'я, і він винахідливо поєднав її перше та друге імена - Мері та Луїза.
Королівська особа старших класів
У шкільні роки дівчина демонструвала свою різнобічність, беручи участь у різноманітних заходах. Вона була не тільки майстерною вболівальницею, а й здобула титул королеви балу. Її юність була сповнена енергією: Меріл активно виконувала головні ролі в мюзиклах, була членом студентської ради, входила до французького клубу.
Тріумфи та поразки
У 1976 році Стріп полягала у відносинах з актором Джоном Казейлом, відомим за роль Фредо у фільмі "Хрещений батько". За трагічним збігом обставин у 1978 році у чоловіка було діагностовано останню стадію раку легень. Меріл залишалася поряд з ним до самої смерті, але медичні рахунки, що послідували за цим, призвели до того, що їй довелося виселитися зі спільної квартири. На допомогу прийшли брат і його приятель Дон Гаммер, дружба актриси з яким незабаром переросла у шлюб.
Благодійність з подіуму
Грізна Міранда Прістлі у фільмі "Диявол носить Prada" залишається однією з найзнаковіших її ролей. Фільм, присвячений високій моді, мав великий бюджет на костюми, і відомі дизайнери щедро дарували їй одяг та аксесуари.
Однак замість того, щоб залишити свій вишуканий гардероб собі, Стріп безкорисливо передала його на благодійний аукціон. Частина виручених коштів була направлена в організацію Dress for Success, яка допомагає малозабезпеченим жінкам у їхньому кар'єрному зростанні.
Пам'ятний момент вручення премії Оскар
У 1979 році Меріл Стріп здобула свою першу премію Оскар за найкращу жіночу роль другого плану у фільмі "Крамер проти Крамера". Переживаючи цей момент, вона ненароком залишила свій престижний приз у дамській кімнаті після того, як прочитала свою промову. Гумористичний інцидент закінчився тим, що хтось попередив її про нагороду, що зробило цей момент пам'ятним і милим.
Раніше OBOZ.UA повідомляв, чому діти Роббі Вільямса літають в економ-класі.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.