Актуально
Лайфхаки: як швидко та без зайвих клопотів почистити плитку у ванній
![Швидкий і простий спосіб очищення кахлю](https://i3.obozrevatel.com/news/2023/11/29/life-137.jpg?size=930x441)
Відкрийте для себе ефективні лайфхаки для швидкого та легкого очищення плитки у ванній кімнаті. Від простої суміші харчової соди та оцту до потужного очищення парою – ці поради зроблять кахель блискуче чистим і позбавлять його від мікробів.
OBOZ.UA ділиться практичними порадами, як чистити кахель у ванній, використовуючи легкі методи, які заощаджують час і сили.
Суміш харчової соди і оцту
Один з простих лайфхаків для швидкого і безпроблемного очищення плитки у ванній кімнаті – це використання суміші харчової соди і оцту. Почніть з посипання плитки содою, забезпечуючи рівномірне покриття.
Потім розпиліть оцет на соду, щоб викликати шипучу реакцію. Залиште суміш на кілька хвилин, щоб вона розчинила бруд і наліт. Нарешті, вологою ганчіркою або губкою витріть суміш, щоб отримати чисту і блискучу плитку.
Чистка парою
Ще один чудовий лайфхак для ефективного очищення плитки у ванній кімнаті - використання пароочисника. Очищення парою не тільки чистить поверхню плитки, але й дезінфікує її, вбиваючи бактерії та усуваючи плісняву або цвіль.
Почніть з наповнення пароочисника водою і дайте йому нагрітися. Потім спрямуйте пару на плитку, оскільки гаряча пара розпушує бруд і наліт, що дозволяє легко витерти їх ганчіркою або губкою.
Запобігайте утворенню нальоту в майбутньому
Щоб звести до мінімуму необхідність частого чищення плитки, корисно нанести на неї шар захисного герметика або воску. Цей спеціальний матеріал допомагає відштовхувати воду, мильний наліт і плями, що полегшує утримання плитки в чистоті.
Перед нанесенням герметика або воску переконайтеся, що плитка ретельно очищена і висушена. Дотримуйтесь інструкцій, наданих продуктом для правильного нанесення, і обов'язково періодично повторюйте обробку для довготривалого захисту та легкого догляду.
Раніше OBOZ.UA розповів, як прибрати запах із пластмасових контейнерів.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.