Українська

Актуально

Как вернуть себе молодость: о простом подходе к долголетию

Как вернуть себе молодость: о простом подходе к долголетию

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Мне здесь некоторые написали, что молодость вернуть нельзя, что это манипуляция.

Но, скажите, пожалуйста, когда Вы нормализуете свой вес, снизите воспаление в организме, улучшите работу печени, работу мозга, у Вас будет больше силы и показатели Ваших анализов придут в норму, то как это назвать?

Далее текст на языке оригинала

Звісно, що із 50 Ви не стрибнете у свої 20, але житимете без хвороб або значно зменшите ризик іх розвитку, то як це назвати?

Зрештою, вчені, які вивчають питання старіння та довголіття, вивчають і таке явище, як епігенетичні модифікації, коли змінюється експресія генів ("включення" та "виключення"), що впливає на стан організму, прискорює або сповільнює певні процеси в організмі, зокрема, і ті, які повʼязані із хворобами старіння.

Але назва для привернення уваги, визнаю. Все інше - наука, ніяких "авторських методів", лише доказова наука.

Видео дня

Коли Вам буде 90 років і Ви будете згадувати свою молодість, Ваші 40-50 років здаватимуться Вам дуже молодими, Ви будете думати, що б Ви зробили по-іншому.

Можливо, будете жалкувати, що не прокидались трохи раніше, не ходили на прогулянки з рідними, не дзвонили щодня мамі, але, якщо Ви, звісно, доживете до 90, то Ви точно не будете шкодувати, що пішли на наш курс "План здоров'я Dr. Skytalinska"ї.

Тоді дожити до 90 років у Вас буде значно більше шансів, і, хоч Ви зможете бачити менше своїх друзів та родичів, але Ви будете при памʼяті, і будете чітко навіть у свої 90 знати, що робити, щоб бути здоровим і повним енергії.

А якщо не вірите що у 90 можна бути здоровим і повним енергії, прикладів є чимало.

Я розумію, що багато хто думає, хто читає цей текст, що він не доживе до 90.І це, на жаль, правда, бо читачів у мене пів мільйона в соцмережах, а на нашому курсі всього 2 тисячі місць.

Я 14 років безкоштовно популяризую науковий підхід до довголіття у соцмережах, виступаю в мас медіа, і щиро вірю що наша країна може бути країною довгожителів.

Увесь свій досвід, всі свої знання та перевірені на практиці підходи до покращення здоровʼя я вклала в цей курс. Він є моєю гордістю, найкращим моїм продуктом на сьогодні, поданий доступно, цікаво і зрозуміло.

Майже 40 років мого навчання і професійного досвіду, безліч профільних світових конференцій відвіданих мною. Це фактично кілька вищих освіти в одному потоці нашого курсу! А скільки коштують такі знання, хоча б одна якісна вища освіта міжнародного рівня? Думаю всі здогадуються, що не $99.

І коли через 20-30 років Ви будете згадувати "жаль, що я не пішла/не пішов на курс до Скиталінської", зараз Ви можете відмотати час назад.

Завжди пам'ятайте: Ви відповідальні саме за своє здоров'я. Ви не повинні бути жертвою своїх ДНК, минулого досвіду, дій та культурного середовища.

У вас унікальний стан здоров'я, унікальна генетика, унікальний досвід та схильності.

8-ти тижневий план поступової зміни раціону харчування, додавання фізичних вправ і як результат зміни способу життя.

План Здоров'я може допомогти Вам не лише скинути вагу, він покликаний привести Вас до загального поліпшення здоров'я, відстрочити старіння організму, знизити ризик багатьох захворювань, досягти кращої якості сну вночі, що призведе до більшої кількості енергії протягом дня та здоров'я фізичного, емоційного та духовного.

Наші гени диктують нам деякі схильності, але не долю загалом. Коли ми добре харчуємося, багато рухаємося, відчуваємо менше стресу і більше любові, наші тіла набувають неймовірної здатності змінюватись і зцілюватись.

Поставте собі високу мету, яка стосуватиметься не лише вас.

Завжди будьте відкриті для змін.

Скільки коштує Ваше здоров'я, на Вашу думку?:)

Другие новости

Какую рыбу не рекомендуют есть из-за ртути в ней: советы специалиста

Какую рыбу не рекомендуют есть из-за ртути в ней: советы специалиста

Хищные рыбы, которые долго живут, особенно восприимчивы к накоплению ртути и могут переносить невероятное количество в себе
Вкусное и ароматное блюдо: удивите своих гостей чешским супом

Вкусное и ароматное блюдо: удивите своих гостей чешским супом

Попробуйте рецепт грибно-ячменного супа на дому